O mně

Milan Bydžovský

Víno se stalo součástí mého života v roce 1997. V roce 2007 jsem úspěšně absolvoval Mezinárodní degustátorskou zkoušku v Národním vinařském centru ve Valticích, kde mi došlo, že ve víně se dá najít mnohem víc, než jen příslovečná pravda :-)

Mám zkušenosti s provozováním vinoték (několik let jsem provozoval dvě vinotéky v Pardubicích a jednu v Chrudimi), velkoobchodem, zásobováním obchodů a restaurací, internetovým obchodem i vinařskou turistikou (několik let jsme se ženou vlastnili a provozovali penzion s vinným sklepem v Čejkovicích u Hodonína.

Založil jsem a provozoval :

obchodní značku Blatské Sklepy a e-shop blatskesklepy.cz

Následovala úzká spolupráce s dnes již velmi známým vinařstvím Víno Hruška včetně provozování partnerské prodejny této značky. Na toto období rád vzpomínám :-). Bylo zajímavé i inspirativní být u začátku zrodu dnes tak úspěšné obchodní značky.

obchodní značku Mečl-Uherek a e-shop mecl-uherek.cz, pod kterou se ve spolupráci s vinaři Jiřím Uherkem a Františkem Mečlem povedlo zařadit naše moravská vína do nabídky japonské společnosti Azuma  www.azumacorp.jp se sídlem v Tokiu. Mimochodem berou dodnes :-)

V současné době provozuji obchodní značku wine export a e-shop degustujem.cz

spolupracuji a pomáhám s obchodní strategií a reklamou rodinným vinařstvím Jiřího Uherka z Dolních Bojanovic, Libora Veverky z Čejkovic a Šimona Konečného z Čejkovic. Jednám s novými zákazníky, podílím se na školení vín a vytvářím texty na etiketách lahví.

Současně se také věnuji degustacím a prodeji vína pro privátní zákazníky a firmy.

Tak na zdraví a štěstí.